SRC MOBİL TASARIM VE İMALAT

İstanbul Ümraniye merkezli olarak tüm istanbul ve çevresinde mutfak dolapları, yatak odası mobilyaları üretim ve montajını gerçekleştiren SRC Mobilya, Tüm Türkiye´ye ahşap yapı ve Cafe ,Retaurant üretimi ve montajını gerçekleştirirken, müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sektörde uzun yıllarda edindiği bilgi ve tecrübeyi sizlerle paylaşmaktadır. Üretimlerimizin tamamı özel tasarım olup , sizlerin yaşam alanlarınızı en etkin ve keyifli şekilde kullanmanızı hedeflemektedir. Sizin İhtiyaç duyduğunuz ve kafanızda oluşturduğunuz sistemleri, mobilya kullanım standart ölçüleri ile yeniden biçimlendiren SRC mobilya, Hayalinizde ki tasarımları gerçeğe dönüştürmekte, kullanılacak ham maddeler ve tamamlayıcı aksesuar ve donanımları Bütçenize göre çeşitlendirerek , size en uygun mobilyaları , yine size en uygun fiyatlar ile sahip olma olanağı sunmaktadır. 

kafe ve Ahşap Yapı projeleri üretimi, Gökay mutfak ve mobilya olarak sizlere sunduğumuz hizmetler arasındadır. Her büyüklükte kafe ,ahşap yapı projelerinizi ve iç ve dış dekorasyonu ile birlikte anahtar teslimi olarak yapıyoruz.

Kurulduğu günden bu yana müşteri odaklı üretim anlayışını benimseyen Sevingen Mobilya üretimde kalite ve güvenlikten ödün vermeksizin sizlerin hizmetinizdedir.

en küçük ölçekli projelerinizden , hastane , yurt, kamu projeleri gibi büyük ölçekli projelere uyum sağlayabilecek esnek yapısı ile yine ahşap kafe ve yapı imalatı ile sizlerin tüm projelerinde yanınızda yer almayı hedeflemektedir.